Stogdengiai

VAIDAS GEMBICKAS

apie - vaidas.jpg

Patirtis

Stogų dengimas man pažįstamas nuo mažų dienų, nes tėtis buvo stogdengys – skardininkas (kaip ir jo paties tėtis) Dzūkijoje. Jau paauglystėje dirbdavau su tėčiu ant stogų, vėliau savarankiškai arba su kolegomis. Dengiu stogus ir skardinu apie 17 metų.

Mokslai

Paaulgystėje praėjau tėčio skardininko, stogdengio mokyklą, 2010 m. baigiau ir Vilniaus statybininkų rengimo centrą – apdailininko specialybę, praktiką atlikau Berlyne. 2014 m. Vilniaus pedagoginiame universitete įgijau etikos pedagogo bakalaurą, 2017 m. magistro laipsnį.

Darbai

Nuolat dirbu savo asmeninėse dirbtuvėse, skardinu, dengiu stogus tokiose vietovėse kaip Vilnius, Vilniaus rajonas, pagrinde Juodšiliai, Salininkai, Miškiniai, Pagiriai, Valčiūnai, Vaidotai, Naujininkai.

Esu dirbęs statybose plataus profilio darbuotoju, metalo ir skardų lankstymo įmonėje, saulės elementų gamykloje, rengdavau stogdengius – skardininkus Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre.

Laisvalaikis

Mėgstu užsidaryti dirbtuvėse ir konstruoti ką nors sau, arba pasprukti į gamtą ir keliones, dažniausiai su foto aparatu.

STOGDENGIAI

Nedidelius stogelius dengiu, atlieku remontą vienas ne sezono metu (rudenį – pavasarį). Esant geresniems orams, dirbu kartu su pagalbininkais ant didesnių stogų. Tačiau prie kiekvieno stogo dirbu ir pats, todėl galiu prisiimti atsakomybę už atliktus darbus. Stogo dengimo kaina  Vilniaus rajone (Juodšiliai, Pagiriai, Miškiniai, Valčiūnai, Salininkai ir kitur  tik pietinėje dalyje), Vilniuje priklauso nuo darbų apimties ir stogo pobūdžio. Su stogdengių kainomis galite susipažinti skiltyje “Kainos ir paslaugos”, o tiksli stogo dengimo kaina skaičiuojama atskirai.


© by Vaido stogai, 2017-2023
Puslapio komiksus kūrė: Gerda Jord www.gerdajord.lt